Last Seen Within A Week Ne Demek?

“Last seen within a week” ifadesi, genellikle mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya platformlarında kullanılan bir ifadedir. Bu ifade, bir kişinin son görülme tarihini ifade eder ve en son görüldüğü tarihin bir hafta içerisinde olduğunu belirtir.

Bu ifade, bir kişinin ne zaman aktif olduğunu takip etmek için kullanılır. Örneğin, bir arkadaşınızın “last seen within a week” ifadesiyle profilinde belirtilmişse, o kişi bir hafta içerisinde son kez aktif olmuş demektir. Bu bilgi, o kişinin profilindeki son görülme tarihinin yanı sıra, mesajlarınızın yanındaki zaman damgasında da gösterilebilir.

“Last seen within a week” ifadesi, bir kişinin son görüldüğü tarihi belirten diğer ifadelerle karşılaştırıldığında daha spesifik bir bilgi verir. Örneğin, “last seen recently” veya “last seen within a month” gibi ifadeler, daha geniş bir zaman dilimini kapsarken, “last seen within a week” ifadesi sadece son bir haftayı kapsar.

Sonuç olarak, “last seen within a week” ifadesi, bir kişinin son görülme tarihini belirten spesifik bir ifadedir ve bir hafta içerisinde en son aktif olunduğunu gösterir.

Yorum yapın

smm panel Credit Card Login